Meeting Vampires -1.Part

22. března 2011 v 18:40 | Cookies |  Meeting Vampires
Jako každý normální den - počkat..já nikdy nemám normální den..Chodím s upírem,moje nejlepší kamarádky jsou upír a čarodějka,mám upíří dvojnici a jde po mně původní upír Klaus.Takže jako každý den jsem se ráno probudila a šla do školy.Vě škole nic nového a jako obvykle jsem po škole šla se Stefanem k němu domů.Našli jsme tam Damona,jak surfuje na netu.
"Co hledáš?" zeptal se ho Stefan.

"Nic..Jentak šmejdim po netu." odpověděl mu Damon nezaujatě.Šla jsem se kouknout co to tam má.Hele,nějaký sraz upírů!Určitě nějaká blbost,ale mohli bysme tam zajít a podívat se kdo za šílence se tam sejdou.
"Hele,nějakej sraz upírů.Klikni na to."poručila jsem Damonovi a on to udělal.
"A jo.." přisvědčil Stefan a šel se také kouknout blíž.
"To bude určitě nějaká blbost.Budou tam běhat malý děcka s plastovejma upíříma zubama v puse."odvětil pohrdavě Damon.
"Možná jo možná ne.Ale zkusit to můžeme,co myslíte?"navrhla jsme jim,protože se mi to zdálo jako dobrý nápad.
"Co tady řešíte?"ozvala se najednou Katherine -moje upíří dvojnice- odněkud.Jestli bude chtít jet s náma,tak se zblázním.
"Ále..Nějakej sraz upírů.Pravděbodobně tam budou lítat malý děcka,co si budou hrát na upíry.Ale Elena se tam chce jet podívat a Stefan..Co Stefane?" vysvětloval Damon Katherine,která stála hned vedle jeho židle a zírala do dálky.
"No,já si myslim,že to neni špatnej nápad a když tam Elena chce,tak nevidim problém." odpověděl Stefan vesele Damonovi,který se zdál bát čím dál víc a víc otrávenější.
"Jestli by vám to nevadilo,což nebude,tak bych jela taky.A Damon zajisté také,no nemám pravdu Damone?"snažila se Katherine přemluvit Damona,ale to už jsem se začala snažit já.
"Damone prosím!!Bude tam zábava a konečně vyrazíme z města!"prosila jsem Damona usilovně.
"Tak že seš to ty,Eleno.." souhlasil nakonec Damon a šibalsky se podíval na Stefana,který na něj vyplázl jazyk.
"Takže zítra jedeme.Zavolám Jenně,že tady budu spát a zítra se pojedeme někam podívat." uzavřela jsem náš plán a zašla za roh,abych zavolala Jenně..Jakmile jsem dotelefonovala,vyšla jsem schody nahoru do stefanova pokoje,kde jsem ho našla,jak sedí u počítače a něco hledá.Pomalu jsem se za něj připlížila,abych se podívala co dělá,ale stejně jsem věděla,že mě slyší.Zakryla jsem mu svýma rukama oči aby nic neviděl a čekala,až něco řekne.
"Hmm..Kdo to tak může být??Že by Elena?" hádal Stefan,jako kdyby byl úplně blbý a já místo toho,abych mu sundala ruce z očí,jsem ho políbila a on mi zčal polibek něžně oplácet.Přesunuli jsme se k posteli a začali se mazlit.Ale najdenou do pokoje vtrhnul Damon a naše "hrátky" přerušil.Se Stefanem jsme se od sebe s trapným pocitem odtrhli.
"Úú..Pardón hrdličky,že jsem sem tak vtrhnul,ale jinak to nešlo..Katherine hrozně otravuje a nejde s ní vydržet." začal hned Damon nestydatě vysvětlovat,jako kdyby jsme se Stefanem hráli "Člověče,nezlob se".To je přesně typický Damon.Nic mu není trapné a jedná na rovinu.Někdy mi jde opravdu na nervy,ale zase je úžasný nejlepší kamarád.
"Damone..Nebylo by špatné,kdyby si zaťukal." káral ho Stefan i přesto,že Damon byl ten starší z bratrů Salvatorových.
"Bratříčku,kdyby si dával pozor a neocucával by si se tady s Elenou,tak by jsi mě určitě slyšel.To kdybych já byl na tvém místě,tak bych dával pozor a Elenu bych si hlídal,aby se jí nic nestalo.Chceš to ukázat?" zněl Damonův menší proslov směrem ke Stefanovi,který začal mírně pěnit.
"Damone,přestaň mě rozčilovat a řekni co chceš." odpověděl Stefan se zatnutými zuby.
"Nic..Nudím se a Katherine jenom otravuje,takže jsem šel za vámi a doufal jsem,že vy nebudete dělat nudné věci,ale jak vidím,tak dělále.Asi se půjdu podívat ven.." vypadlo z Damona,který se nejdřív zadumaně koukal kamsi a poté udělal jeho typický úsměv od ucha k uchu,při kterém taje každé dívčí srdce.Mé ale ne.Já mám Stefana a nikdy se ho nevzdám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama