Meeting Vampires - 2.Part

23. března 2011 v 13:31 | Lexi |  Meeting Vampires
Po Damonově odchodu jsme se opět věnovali předchozí činnosti, ale ani ne po pěti minutách nás opět někdo vyrušil. Tentokrát to avšak nebyl Damon, nýbrž Katherine, která když nás uviděla, jak se na posteli líbáme, tak opovržlivě vystrčila spodní ret a otočila se zpět ke dveřím. Když odcházela, křikla na nás přes rameno:
"Neviděli jste Damona?"

Stefan se chvíli rozmýšlel a pak odpověděl: "Jo, proč?"
"Ale. Nudím se a on se dá tak snadno naštvat. Ten jeho výraz mě vždycky dostane" vysvětlila a opět vstoupila do pokoje, takže veškerá naše aktivita byla přerušena. Odtrhli jsme se od sebe a podrážděně ji pozorovali.
"Trochu nadšení ne?" vysmívala se našim naštvaným výrazům.
"Damona jsem viděl naposledy, když sem před pěti minutami vlít s tím, že ho otravuješ. Myslím, že šel vykrást krevní banku, šel do baru nebo něco podobnýho." Přemýšlel nad různými možnostmi "Asi by nebyl ten nejlepší nápad ho teď otravovat, když jsme mu s Elenou zkazili náladu" řekl jí Stefan a bylo na něm vidět, že si přeje, aby už vypadla.
"Super" odvětila Katherine, vysloveně nadšená z toho, že ho bude moct provokovat "Dík za tip" řekla, zamrkala na nás a otevřeným oknem se vydala hledat Damona.
"Upřímně" podotkla jsem s náznakem smíchu "Teď je mi Damona opravdu trochu líto."
"Ale prosím tě" oponoval mi Stefan "Bylo by jenom dobře, kdyby jí konečně něco udělal, už mi to její chování vážně leze krkem."
"Tak to s tebou souhlasím, doufám, že jí na tom Srazu Upírů někdo zaujme a že bude radši otravovat jeho a ne nás" odpověděla jsem a zasmála jsem se, když Stefan obrátil oči v sloup.
"Myslím, že teď už nás nikdo vyrušovat nebude" zašeptal mi do ucha Stefan a chtěl mě políbit, jenže v tu chvíli mi zazvonil mobil, a když jsem se na něj podívala, nevolal mi nikdo jiný než jeho bratr. Típla jsem to, ale v tu chvíli mobil začal vibrovat znovu.
"Promiň, ale asi to budu muset zvednout, bůhví, co se zase děje" řekla jsem, sebrala z nočního stolku mobil a vyběhla z pokoje. Nechtěla jsem, aby byl Stefan svědkem toho, jak Damona pošlu do patřičných mezí.
"Haló?" zavrčela jsem do mikrofonu.
"Ahoj Eleno"ozval se Damon "Doufám, že neruším."
"Vlastně jo, rušíš, ale to je teď jedno, co zase chceš?" rezignovala jsem s povzdechem.
"Nevím, jak bych to řekl..."zasmál se a chvíli bylo ticho.
"Co máš..."zamyslela jsem se nad tím slovem" ...na srdci?"
"Haha! Moc vtipný! Můžeš za mě prosím tě vyřídit Stefanovi, aby šel ulovit pár veverek? Zjistil jsem totiž - teda... Katherine zjistila, že v krvi z krevní banky je sporýš a to neni zrovna pozitivní, co?" řekl naoko vážně, ale já vycítila, že už má zase zpátky svojí dobrou náladu.
"Damone...Co se stalo Katherine?" dožadovala jsem se vysvětlení.
"Tak trochu mě naštvala, tak sem se po ní ohnal a jeden balíček s krví vylít z krabice, co se mi snažila vzít, roztrhl se a dopad jí na hlavu, takže má vypálený vlasy." Ani to nedořekl, protože v tu chvíli dostal záchvat smíchu.
"No, co dodat, alespoň nás od sebe teď rozeznáte, ne?" zeptala jsem se ho s potlačovaným záchvatem smíchu - Katherine mi už vážně pila krev (obrazně řečeno).
"Na to bych bohužel nespoléhal, protože většina vlasů už jí bohužel dorostla" konstatoval zklamaně.
Chvíli bylo ticho a pak ještě dodal, než zavěsil "...ale neboj, mám fotky."
Jakmile zavěsil, dostala jsem záchvat smíchu, až jsem se z toho málem svezla na podlahu a když se Stefan dozvěděl, o co jde, tak na tom byl úplně stejně. Nálada se nám opět o hodně zlepšila.
Když jsem mu pak ale připomněla, že musí jít na lov, moc nadšený z toho nebyl, nicméně se sebral a odešel. Sedla jsem si k počítači a hledala nové informace o "UPÍŘÍM SRAZU". Bohužel jsem toho moc nenašla, pár informací o datu a místě konání, nic víc.
Do hodiny se vrátila naštvaná a popálená Katherine v závěsu s vysmátým Damonem, který té náhodě pořád ještě nemohl uvěřit. Musela jsem uznat, že tohle se mu opravdu povedlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | Web | 27. března 2011 v 13:45 | Reagovat

wow...chudák Katherine....vypálený vlasy-ta se nemá :D :D

2 Bella Bella | Web | 27. března 2011 v 13:46 | Reagovat

Nechceš spřátelit??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama