Meeting Vampires - 3.Part

30. března 2011 v 21:37 | Cookies |  Meeting Vampires
"Proč toho taháš tolik" zeptal se mě překvapeně Damon, když uviděl mojí tašku plnou oblečení.
"To si myslíš, že budu pořád chodit v jednom oblečení?" podotkla jsem znechuceně.
"Já prostě nechápu, proč toho taháš tolik, když tam stejně budou jenom děcka hrající si na upíry! Budem tam tak maximálně pět minut" namítnul a chtěl mi tašku sebrat.

"Nech jí bejt Damone, buď tak hodnej" ozval se za mnou Stefan a v příštím okamžiku stál vedle mě a naštvaně hypnotizoval svého bratra, který pouze přimhouřil oči, ale otočil se a zamířil znechuceně pryč.
Podívala jsem se na Stefana a obrátila jsem oči vsloup. Stefan na mě mrkl a potom mě políbil na krk.
Zasmála sem se a polibek jsem mu opětovala. Vyrušil nás křik a Stefan podrážděně zavrčel, zatímco já jsem se od něj odtrhla a zamířila jsem k původci hluku. Nebyl to nikdo jiný než Damon a Katherine, kteří na sebe křičeli i když od sebe byli maximálně dva metry. Po chvíli mi bylo jasně co Damona tak vytočilo. Za Katherine ležel na zemi velkej loďák a na něm několik párů bot, žehlička na vlasy a několik kabelek. U mě to toleroval, protože mě.. otřásla jsem se při tom pomyšlení.. miluje! Protože je do mě zamilovaný, ale Katherine? Nedovedla jsem si představit, že tohle dopadne dobře.
"To snad nemyslíš vážně Katherine! Nejen, že tě nikdo nepozval, ale když už musíš jet, tak si zabalíš věci jako bysme tam jeli na rok? Na to rovnou zapomeň. Buď to snížíš na minimum, nebo zůstaneš tady, je ti to jasný?" zavrčel na ní Damon.
Do místnosti vešel i Stefan a příští vteřinu už byl vedle Damona a zamračeně se na ní díval.
"Aby bylo jasno, dělám to jenom kvůli Stefanovi" řekla Katherine a mrkla na oba bratry, když kolem nich procházela i se svými věcmi. Nemohla jsem uvěřit, že není po jejím. Co jsem se pamatovala, tak to bylo poprvé...

"Za jak dlouho tam budem?Už se mi chce na záchod.." kňourala zase Katherine.Nemůžu se dočkat,až se jí zbavíme..
"Chce se ti na záchod?Tak jdi!" řekl naštvaně Damon a zastavil u krajnice.
"No to si děláš srandu,ne??Tady?Zapomeň.Až u nějaký pumpy." odsekla už tak dost rudému Damonovi Katherine jako malé děcko.Já a Stefan jsme tu jejich menší hádku pozorovali z bezpečných zadních sedadel.Tak si říkám,proč vůbec ten Damon chtěl Katherine osvobodit z tý hrobky,když je tak travná a pořád se hádají.Asi se Damona zeptám.
"Ty sou k nevydržení!!" pošeptala jsem Stefanovi,ikdyž jsem věděla,že mě slyší Damon i Katherine,poněvadž jsou to upíři a mají super sluch.Ale to je jedno.Damon měl dostatek taktu,aby se k tomu nevyjadřoval,protože věděl,že to bylo adresované Stefanovi,ale Katherine bohužel ne a než mi Stefan stačil odpovědět,odpověděla mi Katherine.
"My tě slyšíme,nemusíš šeptat a k nevydržení je Damon." a než jsem stačila něco říct na svoji obhajobu,už si vzal slovo Damon.
"Já že sem k nevydržení?To ty tady pořád prudíš!A nechápu proč u nás pořád bydlíš,když nemáš nejmenší důvod?!"odsekl jí Damon a už byl opravdu chvilku před totální výbuchem.Tipuju,že se po ní za chvilku vrhne a rozdrásá jí hrdlo na kousky,jako tenkrát těm nebohým obětem,když přijel,aby Stefanovi zničil život.
"Tak dost!!" utnul je Stefan. "Damon by se měl soustředit na jízdu a Katherine,to vydržíš za chvilku tam sme.Damone!Odboč!" vykřikl Stefan,aby upozornil Damona na odbočku,kterou málem přejel díky hádce s Katherine.
Po zbytek jízdy byl klid.Když sme zastavili,Katherine vystřelila z auta na nejbližší záchody.Asi to opravdu nemohla vydržet.
"Hele,támhle je cedule.Sraz upírů,začíná v 11:00." citovala jsem z cedule,která byla připevněná drátem na pouliční lampě.
Šli jsme podle sedulí,dokud jsme se nedostali na velkou louku,na které v čele stálo velké pódium a na něm byla nějaká kapela,která hrála hudbu,jejíž žánr jsem nedokázala identifikovat.Nejspíš Elektro,Rock a Pop dohromady.Kousek od pódia stálo pár skupinek lidí,kteří měli v rukou kelímky a v nich byla nějaká červená tekutina.Předpokládám že rajčatový džus jako "krev".Sarkasticky a s úsměvem na rtech jsem si odfrkla a v tom se na mě otočili všichni lidé co stáli poblíž pódia.Jenom jedna holka s hnědými vlasy a oči,cekem bledá,asi stejně stará jako já,se na mě neotočila.Ta se ale poté také otočila,aby se podívala na co všichni zírají a její oči se na mě také upřeli jako všech ostatních.Všimla jsem si že ona v ruce drží kelímek,ale má tam něco hnědého..Předpokládám že Colu.To ě ale nemohli slyšet,vždyť jsem od nich asi 20 metrů,možná víc.. To je jedno..Asi náhoda,nebo to hraní na upíry berou fakt tak moc vážně.
"Stefane,co maj v těch kelímcích.Malinovku nebo rajčatovej džus??" zeptala jsem se zvědavě Stefana,protože jsem chtěla vědět,co budu pít.Najednou se Stefan,Damon i Katherine ve stejnou chvíli zamračili a Damon mi pohotově odpověděl.
"To je opravdická krev a támhleta holka." ukázal na holku,která se na mě podívala jako poslední "Ta má colu.Nejspíš to je člověk a ti ostatní si nehrajou na upíry,ale jsou jimi.." vysvětlil mi to Damon pořádně.Nemohla jsem tomu uvěřit.Dokonce jsem se i zastavila na místě zírala jsem nechápavě na ně a pár minut nevnímala okolí.Pomalu se mi začalo vrazet vědomí,ale šok tam pořád byl.Vrtalo mi hlavou,kdo to zorganizoval a jestli lidi doopravdy vědi,že upíři existují.Zkráceno do jednoho slova - šok.
"Ale to není možné.." vypravila jsem ze sebe konečně skoro neslyšitelným hlasem,že i Stefan a Damon měli problém mě slyšet.Prostě to nejde,aby lidi věděli,že upíří existují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama