Trouble and I - 2.Šok

25. července 2011 v 19:31 | Cookies |  Trouble and I
"Ahoj,jak je?" zeptala se mně úzkostlivě Monica a objala mě.
"No..Jako ne nejlíp,ale zase ne nejhůř..Něco mezi." usmála jsem se na Monicu.
"Tak vidiš.Teď ti jenom zbejvá zvládnout celej den."
"Sakra!" zaklela jsem nahlas.
"Co se stalo?"
"Zapomněla jsem na ten test z dějáku,co dneska píšem.To zase dopadne.."
"To dáš..Přes přestávky se to nějak naučíš.Hele,už musim jít,za chvíli začíná hodina.Uvidíme se na chemii,pa." rozloučila se Monica a už letěla na hodinu biologie.Já jsem pomalu zamířila na hodinu angličtiny a v hlavě přemítala,co vím o Velké Francouzské Revoluci a Napoleonovi.
Konečně byla chemie a já jsem s Monicou konečně mohla rozebírat tu Davidovu reakci.

"Tak co ten děják,dalas to nějak?" ptá se mě Monica optimisticky.
"Nóó..Jako..Něco sem se naučila.Řekla bych,že mi dá tak dvojku,maximálně trojku." polemizovala jsem nad možnou známkou.
"Tak vidiš,to neni tak hrozný..Oproti mojí čtyřce ze zemáku.Hospodářství,ekonomika a tak.Moc mi to nejde." stěžovala si na zeměpis,zatímco mě se pohled stočil k jednomu páru,který se muckal u sloupu.
"To si ze mě dělá prdel?!" vykřikla jsem najednou,rozzuřená tím,co vidím.
"Co je?!" vyhrkla ze sebe Monica šokovaně nad mojí náhlou změnou nálady.
"Myslim,že už Davidovu reakci můžem nechat bejt!Támhle!" ukázala sem na dvojici u sloupu.Byl to David a Sam a líbali se spolu!Sam!!Myslela jsem,že je to moje kámoška!A ona se na mě jentak vyprdne,kvůli hezkýmu debilovi?!Ale ať si ho nechá,už brzo bude její..S těmito myšlenkami sem si to k nim začla štrádovat.Monica se rychle rozeběhla ke mě,ale radši nic neříkala.Byl sem jak časová bomba,co nevidět bouchnu..Tik,tak,tik,tak..Bum!!
"To snad nemyslíš vážně!!" rozeřvala sem se na Davida.On se od Samanthy (odteď jí budu říkat takhle,protože to není žádná kámoška,když přebírá kluky) jen líně odlepil,kouknul na mě pohledem,který říkal,neotravuj a řekl : "Co ti vadí?Nemoh' sem si užít včera,tak si užiju dneska!" a zase se k ní sklonil,aby pokračoval ve své činnosti.To už sem ale nevydržela a zařvala na něj : "Ty idiote!" až sebou cuknul a pár lidí se otočilo,aby se podívalo,co se děje.
"Samantho,mohla bys na chvíli odejít?" zeptala sem se jí a přehnaně sladkým hlasem a Mony se mezitím vytratila,aby nám dopřála soukromí.Samantha se jen 'sladce' usmála a odpověděla : "Jasně!Uvidíme se pozdějc Dave!" a mrkla na něj.Je mi z ní zle a z něho taky,už abych to skončila.Na to jsem se obrátila na Davida a řekla : "Měl jsi mě aspoň rád,nebo si si se mnou jenom hrál?"
"Popravdě?" řekl a výsměšně se na mě podíval.Pak pokračoval : "Měl sem tě rád,ale jenom jako kámošku.Takže sem si s tebou hrál.Chtěl sem zkusit,jaký to je chodit s pátnáctkou." Tak teď mě dorazil.Zničil všechno dobrý,co jsem k němu cítila a nechal tam jenom to hnusný.Chtěla jsem mu nabídnout,jestli můžeme být kámoši,ale teď už ne.Podělal si to.
"Původně sem s tebou chtěla zůstat kámoška,ale to sem byla asi trochu naivní.S takovym hajzlem,jako seš ty to totiž nepude.Končim s tebou.Úplně!Už na mě nikdy nemluv a ani na mě nekoukej!!" Poslední slova sem už řvala a cítila jsem,jak se mi do očí derou slzy.Otočila jsem se a chtěla běžet domů,ale zastavila jsem se,když mi odpověděl.
"Jasně,to nebude problém.Na takovou zrůdičku plejtvat pohledama nebudu." Když jsem se otočila,abych se na něj podívala,na tváři mu zářil samolibý úsměv.Bože,to je takovej kretén.Už abych byla doma.Zavolám Monice,aby mě omluvila z dalších hodin,že mi bylo blbě a musela jsem domů.
Když jsem dorazila domů,akorát jsem hodila batoh do předsíně a jenom s mobilem a klíči jsem vyrazila do parku.Příroda mě uklidňuje,tak snad to zabere i teď.Celou cestu jsem brečela a když jsem viděla motýly,nebo ptáčky,jak si vesele létají,tak jsem brečela ještě víc.Proč oni mohou být šťastní a já ne?
Až jsem konečně dorazila do parku,našla jsem si,stále brečíčí,hezký strom a sedla si k němu.Proč se se mnou musel rozejít zrovna teď,když mám za 5 dní narozeniny.Zkazil mi je,blbec..
"Seš v pořádku?" ozval se nade mnou neznámy hlas.Vzhlédla jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Minnie Dreamer Minnie Dreamer | E-mail | Web | 26. srpna 2012 v 23:36 | Reagovat

no nevravela som, že ho treba nakopať do zadku?! :D dúfam, že ten neznámy aspoň bude nejaký ten princ na bielom koni :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama