Chuck Bass - charakteristika

24. listopadu 2011 v 19:38 | Lexi |  Extra povídky
Abych to shrnula, stejně jako většina povídek zde, i tenhle krátký článek vznikl za účelem slohovky ve škole. Zadání znělo 'NAPIŠTE NEPŘÍMOU CHARAKTERISTIKU' přičemž postavu jsme si mohli vybrat sami (tzn. že jsme měli vymyslet příběh, ve kterém by vystupovala daná postava a ze kterého by vyplynulo jaká ta postava je.) Jenom bych vám ještě řekla, kdo to ten Chuck Bass je. Chuck je jedna z hlavních postav mého oblíbeného seriálu GossipGirl. Už ve 21 letech je multimilionář - hlavně díky dědictví po svém otci. Ti co ho neznají si o něm můžou udělat obrázek podle mého 'výtvoru'. Tak, jdeme na to.


V přítmí nočního klubu, kde bylo denodenně narváno, bylo lehké přehlédnout hvězdu jako byl on. Chuck Bass sedící na baru, popíjející jako obvykle skotskou s ledem. Nepřítomný výraz v tváři, pohled upřený do neznáma. Nezdálo se, že by ho něco mohlo vyvést z míry. Na sobě měl jako vždy nejnovější košili od Armaniho a oblek té nejvyšší kvality. Neexistovalo nic, co by si on nemohl dovolit. Vše, co chtěl, a o co kdy požádal, bylo do 24 hodin jeho. Všechny věci a dokonce i dívky. Až doposud mu všechno vždy vyšlo. Tak proč ne teď? Proč všechny jeho triky vycházejí naprázdno? Jak je možné, že mu odolává. Už zkusil všechno, a přesto pro něj byla Blair Woldorfová nedosažitelným cílem. Tušil, proč se to děje. Ano, to je určitě ten důvod, proč si ho drží od těla. Zlomil jí srdce, přestože k ní choval stejné city jako ona k němu. Kdyby se jen tenkrát tolik nebál odmítnutí …
Z přemýšlení ho vytrhla známá vůně Chanelu. Dobře věděl, že za jeho zády nebude stát nikdo obyčejný, ale pravděpodobně někdo, koho zná. Někdo z Manhattanské smetánky. Otočil hlavu a spatřil Poppy Liftonovou - slavnou herečku a modelku. Prozatím ji znal pouze z vyprávění, ale rozhodl se to změnit.
V okamžiku, kdy si přisedla vedle něj a oplatila mu zaujatý pohled, sjel očima k jejímu výstřihu a až pak se jí znovu zadíval do očí. Nasadil svůj neupřímný úsměv - ať všem namlouval, co chtěl, stejně tyhle jeho úlety sloužily pouze k rozptýlení. Za normálních okolností by se obrátil na svého nejlepšího přítele Natea Archibalda, ale poslední dobou se s ním nedalo mluvit. Často se Nateovi smál, kvůli jeho zamilovanosti, ale ve skutečnosti mu záviděl štěstí, které našel ve svém vztahu se Serenou dan der Woodsenovou. Jediný člověk, který mu zbyl, byl 'prosťáček' Humphrey a on zatím neklesl tak hluboko, aby se musel svěřovat jemu. I když, v poslední době byl poněkud snesitelnější než kdy dřív... Zamrkal a pořádně si prohlédl Poppyinu tvář. Barva jejích očí se tak podobala na tu Blaiřinu. Představoval si, že kdyby byly její rty jen o trochu plnnější, tvář trochu baculatější a pohled bystřejší, dalo by se říct, že je trochu podobná Blair. Zavrtěl hlavou a pokusil se znovu soustředit. Nebyl schopen plynně konverzovat, ale pár správných slov, několik koupených drinků, bezpočet jemných komplimentů a fakt, že on byl Chuck Bass.. Všechno mu ten večer hrálo do karet. Po dlouhé době to šlo, jak si naplánoval a navíc tak rychle, že po dvacáté skotské už ani nevěděl, s kým se to vlastně baví. Přestože se trochu motali, přesunuli se na taneční parket a začali se spolu vlnit v rytmech rychlé hudby. Několik lidí si na ně ukazovalo - nebylo zvykem vidět Chucka Basse tancovat. Konečně se mu to povedlo, dokázal Blair aspoň na chvíli vytěsnit ze svého podvědomí a užívat si chvíli klidu…
Netrvalo dlouho a on si konečně mohl připsat na svůj seznam další úlovek. Spolu s Poppy opustil klub a zamířil s ní do jeho hotelového apartmá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama