Always And Forever - 4. KAPITOLA

20. března 2012 v 17:39 | Lexi |  Always And Forever
Jeho jméno bylo Harry Styles a byl zatraceně sexy.
"Jess, posloucháš mě?" zamával mi před obličejem rukou Louis, jak jsem si konečně zapamatovala.
"Promiň, zamyslela jsem se" tím se přerušil můj a Harryho oční kontakt, protože já se rychle zaměřila na kluka držícího v ruce mrkve "Co si říkal?"
"Ptal jsem se tě" protočil oči a natáhl ke mně ruku s jídlem "Jestli nechceš ochutnat!" všichni se rozesmáli. Zavrtěl hlavou když viděl můj rozpačitý výraz : "Neříkej mi, že jsi vážně neposlouchala!" zatvářil se ublíženě "Já tě tu zvu na svojí jachtu a ty zatím.." nedořekl, Liam ho přerušil.
"Je to zítra, všichni tam jdeme. Bude tam ještě pár lidí, asi se to protáhne do noci." vysvětloval.
"Znáš to, VIP akce - super jídlo, lidi, místnosti, ve kterých se dá dělat spousta zajímavých věcí" to poslední bylo adresováno jen mně a opravdu se zdálo, že Harryho slova nikdo jiný nepostřehl.

"No, proč ne? Zní to vážně zajímavě!" hlavně na poslední slovo jsem kladla důraz. Harry pochopil a mrkl na mě. Slova se opět chopil Liam.
"Super! Aspoň tě seznámím s Danielle" rychle pokračoval "Uvidíš, že si ji zamiluješ!" začal mi o ní vyprávět. Každý se postupně přidal s nějakou historkou, ve které měla Danielle hlavní roli. Už pouze podle nich se mi líbila a já se těšila, až ji poznám osobně. Zrovna když se slova chytil Niall a začal mluvit o tom, jak byl s Dan v Nando's, začal Cher vyzvánět mobil a ona odběhla do kuchyně, aby mohla v klidu mluvit.
Všichni jsme vytušili, že se něco děje, když se vrátila a z očí jí sršely blesky.
"Hádejte co! Právě mi volal manažer, že prý mám dnes, asi za hodinu, autogramiádu v Londýně. A já tak trochu pila" vysvětlovala naštvaným hlasem a ukázala na flašku vodky stojící na stole (slavili jsme můj příjezd).
"Chceš, abych tě tam hodil" konstatoval Liam, který zůstal jako jediný naprosto střízlivý "V pohodě, stejně dneska jsem domluvený s Danielle, že budu u ní" usmál se na ni.
Cher se pak podívala na mě a řekla: "Je mi to líto Jess, těšila jsem se na náš první společný den, promiň! Paparazzi by tě roztrhali na kusy a fanoušci udupali..Neboj, vrátím se jak to půjde!" objala mě a už běžela do prvního patra, aby se převlékla a upravila. Josh se po chvíli vydal za ní se slovy, že stejně potřebuje do města.
"Jedu taky, potřebuju si něco zařídit" usmíval se na mě Louis.
"Já se taky přidávám" řekli najednou Niall se Zaynem. Jak se ukázalo, Niall měl rande s Emmou Watson (což mu všichni záviděli) a Zayn chtěl pak vzít Cher na večeři. Oproti tomu Harry prohlásil, že ho bolí hlava a že si jde lehnout. Tak se také stalo, odešel, za pár minut odjeli i kluci s Cher a já zůstala dole sama. Nechtělo se mi pustit se do vybalování. Místo toho jsem si pustila televizi a naladila CW. Zrovna dávali můj oblíbený seriál, Gossip Girl.
"Chucku no tak!" mluvila jsem směrem k televizi "Řekni to! Řekni jí, že ji miluješ, stejně víš, že je to pravda!" Najednou se za mnou ozval smích a já takřka spadla na zem.
"Harry!" zvedla jsem se na nohy a zjistila, jak blízko u mě stojí. Půl metru nejvíc.
"Co hlava? Už tě nebolí?" ozvala jsem se už smířlivějším tónem.
"Já myslel, že ti to došlo" pomalu snižoval vzdálenost mezi námi. Začalo mi být nepříjemné horko.
"Co máš na mysli?" jako obrannou zbraň jsem ze stolku vedle sebe popadla vodku a napila se. Zasmál se a zavrtěl hlavou.
"Nechceš jít nahoru? Ukážu ti svůj pokoj" nabídl mi a trochu poodstoupil. Atmosféra se značně uvolnila.
"Svůj pokoj?" zaskočilo mě to. I když, to mi asi dojít mohlo, podle množství ložnic. Moji otázku ignoroval a volným krokem si to zamířil ke schodům, já šla za ním. V prvním patře jsme šli tou dlouhou chodbou, na jejímž konci se nacházely schody vedoucí do mého pokoje. Provedl mě okolo prvních, druhých i třetích dveří, pokaždé utrousil poznámku o tom, čí pokoj se za nimi nachází.
U těch čtvrtých se zastavil a počkal než zachytil můj pohled. Nevěděla jsem, na co čeká, ale jiskřičky v jeho očích mi napovídaly něco bláznivého. Pak dveře otevřel a než jsem stihla něco říct, vzal mě do náruče a přenesl přes práh.
"Harry co to.." vyjekla jsem a chytla se ho okolo krku. Nohou dveře zabouchl a postavil mě na zem.
"Tobě se to snad nelíbilo?" zeptal se a na rtech mu pohrával flirtovní úsměv, při kterém se mu ve tvářích dělaly ďolíčky. Do té doby byly moje ruce pořád kolem jeho krku, což si zřejmě moc dobře uvědomoval a užíval. Teď jsem je však sundala a zastrčila do kapes. Jeho otázku jsem nechala nezodpovězenou.


  • Děkuju za každý koment, je to fajn, vědět, že to někdo čte :) Další díl dám snad i dneska nebo zítra, uvidím podle času a nálady. Btw omlouvám se za chyby (interpunkce atd..nemám čas to teď opravovat) ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 :) :) | 20. března 2012 v 18:24 | Reagovat

Vážně mě zajímá co bude dál :) už se těším až bude další, máš talent :)

2 Sim:-* Sim:-* | 21. března 2012 v 14:56 | Reagovat

Těším se co bude dál:)Hezký:)

3 story-one-direction story-one-direction | Web | 21. března 2012 v 21:04 | Reagovat

Už se to začíná rozjíždět!:D Těším se na pokračko:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama