Imagine 0.04 - 2.část

28. března 2012 v 22:55 | Lexi&Cookies |  Imagine
Pro: Luss
Celebrita: Niall Horan a Zayn Malik (zpěváci One Direction)
Téma: Love story
Psaní: 'Ich' forma

Když jsem přišla do svého pokoje, svalila jsem se na postel a přemýšlela o něm. Jak by to asi vzaly fanynky, kdyby s ním začala chodit? Asi ne moc dobře..


'Píp,píp,píp..'a tak to šlo pořád dokola. No co,budík nezměníte. Vůbec se mi nechtělo vstávat, ale jakmile jsem si vzpomněla na to, že dneska má za mnou zase přijít Niall, okamžitě jsem otevřela oči a sedla si. Budík jsem vypnula a vstala. Odebrala jsem se do koupelny,kde jsem si dala sprchu, protože jsem to večer nestihla, vyčistila si zuby, učesala své hnědé kadeře a šla jsem zpátky do pokoje, abych si vybrala oblečení na dnešek. Musí to být něco hezkého! Ale zase ne přehnané, nechci vypadat jako lehká holka. Mohla bych si vzít ty kraťasové lacláče, samozřejmě džínové. Pod to si obléknu zářivé modré tričko a na nohy si vezmu nízké bílé conversky. Tak oblečení mám vybrané, teď se půjdu namalovat a obléknu se až potom, protože jak se tak znám, mohla by mi třeba řasenka vypadnout z ruky a ušpinila bych se. O to fakt nestojím. Lehce make-up, abych zakryla pupínky, řasenka a tužka a už jsem se šla obléknout. Vyčesala jsem si vysoký culík a mohla jsem vyrazit. Ještě jsem se zhlédla v zrcadle,vypadala jsem docela dobře.
Blížila se doba, kdy Niall obvykle chodí na oběd, a já byla pěkně nervózní. Těkala jsem očima ke dveřím a nemohla se soustředit na práci. Abych zahnala nervozitu, tak jsem se koukla na televizi, která visí naproti baru, za kterým jsem stála. Zrovna tam byly zprávy a říkali něco o bouračce autobusu.
'Dnes, okolo půl jedné, se zhroutil starý most, po kterém právě přejížděl autobus městské dopravy. Záchranáři okamžitě vyrazili na místo, ale některé cestující se jim nepodařilo zachránit. Počet obětí zatím není znám, budeme vás průběžně informovat.' říkala moderátorka z místa nehody a já na chvíli zapomněla na Nialla a myslela na ty lidi, kteří tam zemřeli a jak to musí zasáhnout jejich blízké. Dál jsem se věnovala práci a pořád nad tím přemýšlela. Za zhruba čtvrt hodiny se moderátorka ozvala znovu a já jsem se zastavila na místě, kde jsem byla a poslouchala, co říká.
'Děkuji za slovo.Počet cestujících v autobuse byl 26 lidí, z toho 7 lidí zemřelo. Ostatní utrpěli vážná nebo středně těžká poranění a byli převezeni do Londýnské fakultní nemocnice. Mezi cestujícími údajně měl být také zpěvák slavné britské skupiny One Direction,Niall Horan. Oběti zatím nebyly identifikovány, takže nemůžeme říct, jestli přežil. Předávám slovo zpátky do studia.'
Panebože, to nemůže být pravda! Niall může být i klidně mrtvý,to ne! Musím do nemocnice!
"Joshi, nemohla bych teď hned odejít?" zeptala jsem se okamžitě mého šéfa.
"Proč?"
"No, teď dávali ve zprávách, že nějakej autobus narazil a já mám dost silný podezření, že někdo koho znám, v tom autobuse jel.." koukla jsem se na něj štěněčím pohledem a doufala, že mě pustí.
"Tak jo, běž." usmál se na mě a já mu byla neskutečně vděčná.
"Díky moc!" už jsem si rozvazovala zástěru a běžela jsem do šatny pro tašku. Vyběhla jsem z ní, ještě jsem stihla zavolat na Joshe, že mu děkuju, a už jsem běžela do nemocnice. Nechtělo se mi jet autobusem ani metrem, protože bych nevydržela to čekání a taky jsem se trochu bála, že by se mi mohlo přihodit to stejné co Niallovi. Já vím, trošku paranoidní, ale pro jistotu.
Když jsem po dlouhém maratonu konečně dorazila do nemocnice, zamířila jsem na recepci, abych se zeptala, kde leží lidé, co jeli v tom autobuse, který naboural. Sestřička mě poslala do 2.patra, prý se můžu podívat do pokojů, jestli někoho hledám. Okamžitě jsem vyběhla nahoru a začla otvírat jedny dveře za druhými. Už jsem byla zoufalá, protože jsem se blížila k pár posledním dveřím, ty lidé na pokojích vypadali opravdu ošklivě a na chodbě také nebyl. Když jsem seděla a utápěla se v zoufalství, že nevím kde je, jestli je vůbec ještě naživu, najednou jsem si všimla čtveřice kluků, kteří seděli na konci chodby a vypadali stejně zoufale jako já. Byli mi povědomí a pak mi došlo, že jsou to zbývající členové One Direction. Takže Niall opravdu jel v tom autobuse. Vydala jsem se za nimi, abych se ujistila, že přežil. Už jsem byla skoro u nich a tak jsem začla mluvit.
"Ahoj kluci,je Niall v pořádku?"


  • Zase to dlouho trvalo,tak promiň.. :D))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luss Luss | Web | 29. března 2012 v 15:48 | Reagovat

říkám jen WOW!!! je to skvělé, úžasné, krásné, smutné... nevím co k tomu říct.. prostě super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama