Duben 2013


"Není čas na lidské bytí, můj čas zde skončil." - Adam Hájek

19. dubna 2013 v 11:50 | Cookies |  News
Ano, odcházím a přesouvám se na vlastní blog. Je to z osobních důvodů a také kvůli tomu, že na vlastním bogu si svou neaktivitou budu škodit akorát sobě a ne jako tady i Lexi. Mrzí mě to, ale jinak to nejde. Ty 2 roky tady s Lexi a s váma byly úžasný, moc vám za ně děkuju. :) Ve všech vlastních povídkách normálně pokračuju na novém blogu, který najdete na adrese hungrychris-stories.blog.cz. Jenom bude chvilku trvat, než ho dám do provozu, takze jestli se rozhodnete mě navštívit, za což vám dopředu děkuju, nelekejte se, když bude v hrozném stavu. To bude asi vše, tímto se s vámi loučím a doufám, že na mě nezanevřete. Adios! xxx


Novinky.

12. dubna 2013 v 18:00 | Lexi |  News
Zdrávím. Dnes se nebudu rozepisovat, mám na spěch. Snad jen odůvodním, proč nepřibývají nové články (mluvím jen za sebe).
Inu, valnou část Velikonoc jsem strávila v nemocnici. Kvůli operaci. Proč jsem ji byla nucena podstoupit, kde a jak, tu psát nebudu. Každopádně mám kromě zdravotních i velké rodinné problémy. Plus pár drobností, díky nimž možná opustím blog a přestanu psát, ale k tomu až jindy. Jak jsem řekla, dnes tu nic vysvětlovat dopodobrna nebudu.
Jednoduše. Právě teď píšu IAWIA. Nějak. Pravděpodobně to ještě dnes přidám. Ale pak začíná má pauza. Do doby neurčité. Pokud se rozhodnu skončit úplně, dám vám vědět.
Aloha.