#3 What kind of person attracts me?

25. září 2013 v 22:07 | Lexi |  30 day challenge.

What kind of person attracts me?

(Jaký člověk mě přitahuje?)


...Dnes si poprvé říkám, do čeho jsem se to zase pustila. :D

Nikdy jsem nebyla z těch, co by měli problém s navazováním styků (přátelských) s opačným pohlavím. Popravdě řečeno tomu bylo tak nějak naopak. Už ve školce jsem lítala s kluky, hrála s nimi fotbal, o volných chvílích s nimi plánovala útěky a se svým tehdejším nejlepším kamarádem jsem 'stavěla' vodní mlýn u něj na zahradě. Nezajímalo mě, jak kdo z nich vypadá. A to přetrvalo až do dnes.
Jsem poměrně hrdá na fakt, že je mi jedno, jak kdo vypadá. Jde mi hlavně o tu povahu a chování. Abych byla přesnější, dokud se ke mně kluk, co má místo hlavy záchodovou mísu, bude chovat slušně a mile, bude u mě mít vyšší šanci než nagelovaný, namyšlený idiot nebo stejně tak tupý boreček, co si myslí, že když se chová jako 'bad guy', všechny holky mu budou ležet u nohou. Pche. Tkovými typy naopak opovrhuji.
Mám až po krk imbecilů, co oplývají naivní představou, že 'sežrali moudrost světa', a můžou se tedy - nejen - k dívkám/ženám chovat, jako ke kusu hadru. Nejsem žádná naivka lpící na zavedených návycích společnosti a netrvám na tom, že by kluk měl pokaždé přisunout holce židli, pomoci jí s oblékáním/vysvlékáním kabátu nebo jí otevřít dveře, když prochází, ale fakt, že se čím dál častěji dostávám do situací, kdy do mě někdo z mužského zastoupení vrazí, věnuje mi pohled ala 'kam čumíš, krávo' a s nosánkem nahoru pokračuje v cestě... mě poněkud zaráží. A mrzí, abych pravdu řekla.
Právě proto si cením chování nad vzhledem. Samozřejmě, když potkám na ulici nebo ve škole na chotbě nějakého krasavce, prohlédnu si ho (pokud bych měla být upřímná, zaměřím se v prvé řadě hlavně na jeho vlasy, nejraději mám tmavé, černé nebo hnědé, oči, na barvě ani tak nesejde, jen když jsou plné života, a na úsměv; krásný úsměv pro mne znamená mnohem víc než vypracovaná postava).
Kdybych měla popsat povahu 'muže mých snů', dopadlo by to asi takhle - milý, inteligentní (není nic horšího, než když někdo neumí ani základní gramatická pravidla), ambiciózní, sečtělý, taktní, vtipný, slušný, hodný, mírumilovný gentleman a sangvinik. Možná jsem zapomněla na pár vlastností, ale ty si jistě dovedete domyslet. Všechny jsou totiž kladné.

Ne, nejsem ani trošku náročná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barunie. Barunie. | Web | 26. září 2013 v 12:20 | Reagovat

Nene, vůbec. :D Chápu tě, podobné představy máme všechny a stejně - přiznejme si to - přitahují nás hajzlové. Ne fakt mě jo, bad guys jsou prostě.. Grrr. :D Ale uznávám, že když mi je s někým fajn, nezáleží na tom, jak vypadá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama