#6 The person I like and why I like them

29. září 2013 v 0:42 | Lexi |  30 day challenge.

The person I like and why I like them

(Koho mám ráda a proč)
Ano, mohla bych začít psát o svých přátelích a rodině, ale... nechci, aby to bylo příliš osobní. Proto se zaměřím na slavnou osobnost. Na někoho, kdo pro mě už dlouhou dobu hodně znamená, kdo je mou inspirací a dovolím si říct, že i životním vzorem. Na Iana Somerhaldera.
Pro ty z vás, kdo ho neznáte jménem ani obličejem - Ian Somerhalder je slavný herec a bývalý, hm, model původem z Louisiany (USA). Nebudu vypisovat jeho role a zářnou minulost plnou nejrůznějších ocenění, tím si totiž mou přízeň nezískal. Důvod je dočista jiný a leží vám přímo před očima. Všimnete si ho, pokud pohlédnete zpátky na fotku u článku a zaměříte se na tričko, jež má Ian na sobě. Respektive na písmena na něm.
ISF. Ian Somerhalder Foundation. Jím založená nezisková organizace, nadace, která má za účel poučit společnost o důležitosti ochrany životního prostředí a zvířat. Snaží se přimět lidi uvědomit si problémy dnešní doby a co možná nejpozitivněji ovlivňovat celou planetu Zemi. Získané příspěvky od lidí a sponzorů putují buď na jejich samostatné akce nebo na projekty od velkých, celosvětově známých nadací jako je například NRDC. (Kdo by si chtěl zjistit víc... http://www.isfoundation.com/about-foundation)
Obdivuji ho, poněvadž je v podstatě mým vysněným budoucím já. Dělá práci která ho baví a živí - v současnosti jde především o herectví. I přes jeho neuvěřitelnou popularitu (jen na twitteru má přes 4 miliony followers) a peníze si nenechal stoupnout slávu do hlavy a zůstal stát nohama na zemi. Navíc je to neuvěřitelně milý, sympatický člověk, žádná namyšlená celebrita (viz ty naše 'hvězdičky'). A aby toho nebylo málo, tak dennodenně bojuje za všechno, v co věřím. Za všechno, za co bych jednou chtěla bojovat i já.

Musím přestat, přivádím samu sebe do deprese. Ach, kéž bych jen měla to štěstí a potkala v budoucnu někoho, jako je on. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bony Bony | 10. října 2013 v 21:24 | Reagovat

Lexi, stále čekám na Tvé články. Kam se poděly? ):

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama