Let Me Live

Let Me Live - pozastavujeme

24. října 2012 v 13:44 | Lexi
Na dobu neurčitou oficiálně pozastavujeme tuto povídku. Důvodem je nedostatek našeho času a nízký počet čtenářů.

Let Me Live - 4.Your little bitch

18. července 2012 v 21:45 | Lexi
Ben, ten psí zrádce, běžel za námi. Měla jsem na něj vztek. Nebýt jeho, vůbec bych v tom parku nebyla a neviděla tu děvku, jak se tam oblizuje s mým bývalým přítelem, kterého ještě pořád miluji, přestože už mezi námi nic není. Vím, láska nezmizí ze dne na den, i když teď by mi to přišlo vhod. Chvíli trvá, než se srdce zahojí a mozek zapomene, ať se to člověk snaží sebevíc ovlivnit. Nelíbí se mi to, ale je to tak. A to, jak si za mě téměř okamžitě našel náhradu, bolí.
V koutku duše jsem věděla, že onen incident se nestal Benovou chybou, ale copak to pomohlo ke zkrocení mého vzteku na něj? Ne. Jenže jsem si na něm nechtěla vybíjet zlost a tak jsem raději šla s hlavou sklopenou a rukama v kapsách.

Let Me Live - 3.Are you kidding me?

16. listopadu 2011 v 17:54 | Lexi
Za nejpravděpodobnější místo, kde by se mohl nacházet, jsme označili park. V půli cesty mě napadlo, že jsem se rovnou mohla umýt, když už to byla zeď před mým domem, ale hned jsem myšlenku zaplašila. Byly důležitější věci, které bych měla dělat, než dbát na to, jak vypadám. Došli jsme do parku a tam.. no nejdřív jsem byla nadšená, protože přímo proti mně se hnal Ben. Přísahala bych, že se usmíval. Doslova si ze mě dělal srandu, když tam tak běhal, díval se na mě a čekal až za ním přijdu. Když už jsem byla jenom pár metrů od něj, otočil se a rozběhl se opačným směrem.

Let Me Live - 2.Surprise

25. července 2011 v 18:01 | Lexi
"Haló?" ozvala jsem se do telefonu a čekala na odpověď.
"Nazdar" ozvalo se podrážděně - jak jinak - a potom se rozhostilo ticho.
"Co po mně chceš Rebecco?" zavrčela jsem otázku a opět musela nějakou dobu čekat na reakci.
Rebecca byla sestra Stelly, přesněji řečeno dvojče a i když dvojvaječné, původně jsem měla za to, že si budou alespoň trochu podobné. Bohužel jsem nestačila žasnout nad kontrasty mezi nimi. Stella - moje nejlepší kamarádka už od školky - byla přátelská, sympatická, ohleduplná a vždy ochotná podat pomocnou ruku všem, kromě její sestry Rebeccy, která očividně nenáviděla celý svět, byla náladová, sobecká a sebestředná.

Let Me Live - 1.Wake Up

21. dubna 2011 v 15:59 | Lexi
Už po pár minutách jsem se propadla do hlubokého spánku. Dopadla na mě únava z toho, jak jsme spolu se Stellou poslední týden jenom pařily a užívaly si posledních volných dnů, do začátku naší vysněné vysoké. Dostat se na Stanford byl snad sen každého normálního, průměrně inteligentního, amerického studenta. A mně, Stelle, její sestře Rebecce a mému ex-příteli Jasonovi Satterowovi se to nějakým zázrakem podařilo. Já a Jason jsme si na Stanfordu plánovali společnou budoucnost, ale on to zkazil, když se ocucmával s jinou holkou. Jeho verze byla, že byl na mol a že si to nepamatuje. Podle mě ho to ale neomlouvá. A ať mi rozchod s Jasonem pokazil náladu sebevíc, pořád to nedokázalo překonat naše nadšení. Byli jsme jako malí prvňáci, co jdou první den do školy.
 
 

Reklama